Новини
Новини дня

Новини дня від 01.10.2020 Інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 01.10.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Три доби без світла: в Ірпені жителі кількох вулиць залишились без електропостачання
  • - Тепер із власним дахом. На Макарівщині люди, які втратили житло через вибух газу, отримали квартири
  • - Більше не гроші: куди подіти монети, що вийшли з обігу

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Три дні без світла. Мешканці за адресою провулок Річковий в Ірпені залишилися без електропостачання. Місцеві припускають, що відсутність світла пов'язана з роботами, які ведуться на території спа-клубу, розташованого неподалік. Точної відповіді, коли електропостачання відновиться ніхто не дає. Мешканці говорять, що залишились зі своєю проблемою сам на сам. Про ситуацію більше- розкажуть наші журналісти.

Довгоочікуване новосілля. 1 жовтня жителі села Новосілки, що на Макарівщині, отримали відбудовані квартири. Своє житло вони втратили у січні 2018 року. Тоді  в одній з квартир двоповерхівки пролунав вибух газу, який зруйнував частину будинку. Два роки люди обивали пороги кабінетів чиновників. І ось нарешті їх будинок відремонтували. Мілена Терещенко далі.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов провів щоденний брифінг щодо ситуації із COVID-19 біля Бородянської підстанції екстреної медичної допомоги.  Він приїхав туди, адже на додачу до збільшення навантаження на медзаклад через епідемію коронавірусу, там склалась критична ситуація з засобами індивідуального захисту та транспортом для медиків. Напередодні медики поскаржилися журналістам, що досі їздять на застарілих “швидких”. А донедавна в них був тільки один захисний костюм від COVID-19 на всю бригаду. Також працівники отримують низькі зарплати.

У Приірпінні плюс 165 хворих на коронавірус за тиждень. Тобто інфікується близько 20 людей за добу.  Таку невтішну статистику повідомили на засіданні виконавчого комітету в Ірпені. У місті посилюють карантин щодо носіння захисних масок та дотримання соціальної дистанції. А ще Держспоживслужба перевірятиме місцевих підприємців та організації щодо дотримання  усіх протиепідемічних заходів.  Члени виконкому проголосували і за закупку необхідних засобів на місцеві вибори. Проте, кошториси не озвучили.