#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

"Новини дня" на телеканалі “Погляд” з Анною Колівошко від 25.03.2019

26.03.2019 новин Погляд

 

 1. Піший колапс. У понеділок вранці на станції метро "Святошин" утворився “живий затор” з пасажирів. На відео видно, як люди намагаються пробитися до потягів. Черги ведуть на вулицю. Тиснява утворилась у годину пік через пасажирів, які приїхали електричкою до станції Святошин. Вони змушені користуватися єдиним входом до метрополітену. Хоча Київський метрополітен попереджав про закриття вестибюлю зі сторони ринку та виходу до приміських електропоїздів на ремонт.
 2. А На Академмістечку знову перекриють вулицю. 20 березня у Святошинській райраді обговорювали питання по обмеженню руху по вулиці Обухівській. Спочатку рух автівок вулицею Обухівською зі сторони академіка Булаховського мали заборонити до 2020 року - поки не завершать реконструкцію вулиці Чорнобильської. Проте вирішили поки не ставити блоків, а звузити частину дороги. Таким чином, рух вулицею не буде повністю припинений. Але, автівки, що прямуватимуть з Ірпеня, не зможуть повернути праворуч.
  Відводка: Нагадаю, у минулому році міська влада вже намагалася заборонити проїзд по вулиці Обухівській. Проте внаслідок сутичок із місцевими жителями, проїзд залишили відкритим.
 3. Поліцейські викрили цех з виробництва сурогатної горілки. Він знаходився у селі КобцІ Васильківського району. Горе-підприємці виготовляли оковиту з технічного спирту, який купували начебто для виготовлення рідини для склоомивачів. Поліцейські знайшли 19 тонн спиртовмісної промислової рідини та дві тисячі сімсот шістдесят літрів горілки готової для продажу. Продавали небезпечний напій в так званих наливайках Києва та області.
 4. В Ірпені відзначили День Національної гвардії України. Найкращих військових нагородили грамотами та подарунками. А усі жителі мали змогу переглянути сучасну військову техніку та зробити фото за кермом.
 5. Бої без правил. В Ірпені провели перший турнір зі змішаних єдиноборств MMA. Його присвятили українським військовим. Серед спортсменів як любителі, так і професійні бійці.
 6. В Ірпені вперше провели Кубок України з Комбат Дзю-Дзюцу. 350 спортсменів з різних міст приїхали, щоб позмагатися у майстерності бойового Джиу-Джицу. Галині Камінській вдалося поспілкуватися із учасниками цього нового для українців виду бойового мистецтва та дізнатися хто ж став переможцем.
 7. Останній день. Під дверима Ірпінського державного реєстру виборців черга. Щоб змінити місце голосування, люди стоять на сходах між поверхами по дві години. Ажіотаж триває Начальник Ірпінського державного реєстру виборців, запевнила,що будуть працювати без обіду та приймуть всіх хто прийде до п'ятої години.
  Ті, хто не встиг змінити місце голосування, зможуть віддати свій голос за місцем прописки.

Наразі це усі новини.