#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 30.04.2019

02.05.2019 новин Погляд

Про головні новини Київщини Діана Набокова.
Володимира Зеленського офіційно оголосили переможцем президентських перегонів в Україні. Про це на прес-конференції заявили члени Центральної виборчої комісії. Тиждень тому, 23 квітня ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів окружних виборчих комісій. 2,31-ну соту % ків з них визнали недійсними.За Володимира Зеленського проголосувало понад 13,5 млн осіб, що становить 73,22%ки голосів. Чинний президент України Петро Порошенко набрав 24,45%ки, що становить понад 4,5 млн виборців. Результати виборів опублікують в офіційних урядових виданнях 4 травня.
В аеропорту “Бориспіль” показали карту України без Криму. Відеоролик з таким зображенням транслювали на рекламних плазмах. Один з пасажирів помітив відсутність Криму на мапі України та звернувся зі скаргою до поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Попередньо встановили, що лист з пропозицію про розміщення такого відеоконтенту надійшов з Міністерства інформаційної політики.
Напередодні поминальних днів ринки Київщини заповнили штучні квіти. Ними традиційно люди вшановують пам'ять померлих родичів та близькИх. Але цього року Міністерство екології та природних ресурсів закликало громадян відмовитися від пластикових вінків та букетів. Адже це шкодить довкіллю. Подібні заклики від місцевої влади прозвучали і у Львівській, Житомирській та інших областях. Якою є ситуація у Приірпінні дізнавались наші журналісти.
У поминальні дні для жителів Приірпіння будуть курсувати додаткові автобуси з кінцевою зупинкою на кладовщі. Таким транспортом можуть скористатися мешканці Ірпеня, Бучі, селищ Гостомель, Ворзель та мікрорайону Романівка. Автобуси пустять з 4-го по 6 травня - зранку до сімнадцятої години вечора. Вартість проїзду в одну сторону складе 7 гривень.
Чекали на сакури - розцвіли черемхи. Біля Екомаркету в центрі Ірпеня вперше після реконструкції площі розквітли дерева. Але не ті, на які чекали ірпінці. Минулої весни влада представила проект реконструкції площі. На зображенні біля Стели творчого духу були білі кущі.Тільки на озеленення з міського бюджету витратили майже мільйон 200 тисяч гривень. За газон платили окремо. А реконструкція всієї площі обійшлась ірпінцям понад 15 мільйонів гривень.Для реалізації цього проекту викорчували живі сороколітні ялини. Тоді їх обіцяли зберегти, тому і пересадили у парк перемоги. Але там дерева загинули .
За одну годину він може переплисти увесь Тихий океан, піднятися на Еверест та зазирнути у Гранд Каньон. Хоч все це лише на карті світу. У школі № 12 в Ірпені працює найкращий географ України - Олег Горовий. Нещодавно він зайняв призове місце у конкурсі “Учитель року-2019”. На його уроках учні не зубрять підручники, а користуються смартфонами та працюють у командах. Як навчає географії кращий вчитель року - бачила Галина Камінська.
У квітні світ відзначає день розповсюдження інформації про проблеми аутизму. Мало хто знає, що це не хвороба. Це - психічне порушення, через яке виникають труднощі у спілкуванні з іншими людьми. Дітей з цим розладом називають особливими, індиго або потаємними. В Україні живе понад 6 тисяч таких дітей. А от спеціалізованих центрів для них дуже мало. Один з кращих інклюзивних закладів, який допомагає і дітям-аутистам, вже майже рік працює у селі Путрівка Васильківського району. Щоб побачити, як працюють тут з особливими дітьми, наші журналісти провели один навчальний день з хлопчиком індиго.
У Бучі поставили театральну виставу про важливість щеплення. Акція пройшла на Київській площі в рамках європейського тижня вакцинації. На сцені виступали медичні працівники разом зі школярами. На простих прикладах вони показали різні віруси, які попереджає вакцина.