#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Ірпінь. Моя світлина - моя історія

#Новий рік у Попових. Ірпінь. Моя світлина - моя історія

11.11.2020 новин Погляд

Перший сезон мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” - це самобутня історія міста Ірпеня в живих розповідях його жителів про світлини із родинних фотоальбомів. 

Наш герой, представник династії лікарів Попових, Дем’ян Володимирович розповідає: 

"Ми зараз знаходимося в Ірпені на вулиці Дем'яна Попова, названій на в честь мого діда. Зараз ми знаходимося на території будинку, який він купив в 47-му році і з того часу наша родина живе в Ірпені. Все моє дитинство пройшло тут і всі мої дитячі спогади пов'язані з цим будинком, з цим двором, з цим містом.

Це десь 70-ті роки минулого століття. Фотографія зроблена в цьому будинку на другому поверсі, який батько побудував своїми руками. Ось тут в уніформі гнома це я. Тут мені близько 7-8-ми років. Поруч мій брат Володимир Попов. Він теж до речі лікар-гомеопат. Таких фотографій у нас багато. І дуже теплі спогади про новорічні свята, які батьки, наша сім'я влаштовувала для нас і для півтора десятка дітей у нас вдома. Обов'язково костюми, найрізноманітніші костюми. У костюмах були і діти і обов'язково дорослі.

Була ялинка, подарунки і влаштовувався ляльковий театр. Окрему полицю завішувати ковдрою. Був цілий набір ляльок. І старші діти розігрували цей ляльковий спектакль”.

Культурологічний проєкт на телеканалі “Погляд” втілюється спільно з ГО “Культурна дія” та Громадської ініціативи Олексія Зіневича. 

Авторка мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” ірпінчанка, кандидат історичних наук Наталія Зіневич. Оператори Владислав Назаровець та Олексій Москаленко.