#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

Новий пісок на дитячому пляжі в Українці

03.10.2019 Нецвєтаєва Олена 0

У цьому році, вперше за всю історію було оновлено та розширено пляжні зони на березі річки Стугна та центральний пляж на річці Дніпро, на Старій Українці і «Брандвахті». Роботи йшли в спекотний літній період. На протязі декількох тижнів відпочиваючим в цей час не дуже зручно було купатись та засмагати. Але після того як роботи було завершено, благоустроєм, чистотою та красою мешканці залишились задоволені. Оновлений чистий пісок, на якому приємно відпочивати, а дітям гратися і відсутність зайвих кущів, та водоростей зробили літнє місце ще більш популярним. 

   За численними проханнями людей, оновлення піску на Дитячому пляжі на Дніпрі залишили на осінь. Роботи вже майже завершено. І вже наступного пляжного сезону жителі та гості міста зможуть в повній мірі насолодитися комфортними та чистими пляжами.    

   Нагадаємо, що цього літнього сезону на центральному пляжі були демонтовані старі парасольки від сонця, закуплено та встановлені нові. Для зручності та за проханням мешканців  були придбані пляжні дерев‘яні доріжки. За словами керівництва міста - це далеко не останній крок у наведенні благоустрою на зонах відпочинку біля річок.