#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишневе
Києво-Святошинський район
Київщина-суспільство

Новий oчільник Київщини відвідав недобудови Києво-Святошинського району

12.07.2019 Альона Ткаченко 0

Новопризначений губернатор Київщини Михайло Бно-Айріян відвідав місто Вишневе, а саме другу чергу будівництва Вишнівської ЗОШ №1, яке триває понад 10 років. Він провів нараду, де разом з представниками громади та депутатами обговорювали важливі питання багатостраждального будівництва навчального закладу.

"Мій перший робочий візит в область. Місто Вишневе. Загальноосвітня школа #1. Приїхав на прохання мами Elena Leleka, дитина якої навчається в цій школі.В чому проблема? В школі навчається 1600 дітей. А розрахована вона на 750. Як результат - навчанння в дві зміни, по шість паралельних класів.Область будує нову школу з (!) 2006 року. Сьогодні розбиралися зі станом будівництва та визначили конкретні строки завершення всіх робіт. Новий дедлайн - 1 листопада. Рухаємося далі!", - зазначив Михайло Бно-Айріян.

Також завітав Михайло Бно-Айріян й до Крюківщини.

"Сьогодні зустрічали голову КОДА Бно-Айріян Михайла в с. Крюківщина на об‘єкті будівництва Крюківщинськоі ЗОШ. Сподіваємося на подальшу співпрацю. У КОДА вже чекають представників влади та забудовника з документами по реконструкції школи! Вражена швидкістю роботи ", - повідомила Олена Цибульська, депутат Крюківщинської сільської ради на сторінці у Facebook.