Новини
Здоров'я
За кордоном

Новий коронавірус із Китаю заразний навіть в інкубаційний період


За останніми даними, від нового коронавірусу, що лютує в Китаї та поширився в інші країни світу, загинуло 80 людей, інфіковано понад 2700 осіб у межах КНР. Міністр охорони здоров’я Китаю Ма Сяовей повідомив, що цей вид коронавірусу є заразним навіть в інкубаційний період, тобто протягом 14 днів, коли людина вже має вірус, але ще не відчуває симптомів. Інформує hromadske.

Новий коронавірус із Китаю заразний навіть в інкубаційний період

За словами глави китайського МОЗ, стримати поширення нового коронавірусу ще важче, ніж вважалося раніше. Адже якщо людина не відчуває жодних симптомів захворювання, а це може тривати до 14 днів, то вона мимоволі може передати збудник іншим людям.

Повідомляється, шо наразі вірус перебуває на «вирішальній стадії стримування»: майже в усій провінції Хубей обмежили рух транспорту та виїзд людей, триває карантин в 13 містах Китаю.

Крім того, 26 січня заборонили продаж усіх тварин, оскільки існує думка, що вірус перенісся до людей саме від них, хоча остаточного підтвердження цієї інформації немає. Раніше висувалась гіпотеза, що людина заразилась новим коронавірусом від змій.

Американська фармацевтична компанія AbbVie Inc повідомила, що влада Китаю звернулася до неї з проханням надати ліки від ВІЛ начебто для лікування симптомів, що викликає новий коронавірус.

В аеропорту «Бориспіль» пасажири з Китаю пройшли температурний скринінг

Масштабний карантин: у Китаї ізольовано 13 міст