#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Ірпінь
Вишгород
Україна-суспільство
Київ

Novus замість Billa: що буде з працівниками?

11.12.2020 2 Дар'я Сафронова 0

Журналісти ІА «Погляд» розпитали працівників, що відомо щодо їх подальшого працевлаштування після остаточного припинення існування в Україні мережі магазинів BILLA.

Мережа супермаркетів Novus станом на 1 грудня закрила угоду із придбання торгових об’єктів Billa і оголосила початок процесу злиття торговельних мереж. Про це повідомив портал RAU, посилаючись не пресслужбу Novus.

Передісторія

Як раніше повідомляв «Погляд», у вересні власниця ТОВ «Новус Україна» – компанія Consul Trade House UAB (Литва) уклала угоду з Rewe International AGо (Австрія) щодо придбання 100% частки у статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями «Білла-Україна», яке розвиває в Україні мережу супермаркетів Billa.

А наприкінці жовтня Антимонопольний комітет України прийняв рішення, що продаж «Білла-Україна» групі Novus не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Отже, 1 грудня відбулося завершення укладання угоди із придбання 100% статутного капіталу компанії «Білла-Україна».

«Ми пройшли вирішальний етап і завершили угоду щодо придбання мережі Billa. Наразі для нас доступна можливість офіційно розпочати плідну роботу задля злиття компаній», – прокоментував генеральний директор мережі Novus Марк Петкевич.

Що буде далі?

На жаль, пресцентр «Білла-Україна» поки що не відповів на запит ІА «Погляд» щодо подробиць угоди, зокрема й стосовно подальшої долі нинішніх співробітників супермаркетів, які скоро перестануть існувати під брендом Billa.

Тож наші журналісти вирішили провести власне невеличке опитування серед працівників мережі супермаркетів у Києві та Київській області, із запитанням, які у них є відомості щодо власного майбутнього.

Київ

У супермаркеті на вул. Багговутівська, 17-21, що у Шевченківському районі столиці, співробітниця одного із відділів супермаркету розповіла, що для них нічого не зміниться - колективу пообіцяли працевлаштування у новому магазині після закриття BILLA. Більше того, за її словами, йшлося навіть про безкоштовні курси підвищення кваліфікації для майбутніх «новусівців».

Однак інша співробітниця кількома тижнями пізніше вже розповіла зовсім інше – мовляв, кожен день вони чують про якісь нові рішення стосовно їх подальшої долі. Невідомо також, коли точно магазини припинять своє існування, і що буде із постачальниками товару. Та й наявного у магазині товару лишилося забагато: чи стануть чекати на його продаж, чи ні – невідомо.

Київщина

У Вишгороді працівники Billa точно не впевнені у подальшій долі щодо свого працевлаштування, проте налаштовані позитивно. Нібито, їх залишать працювати, принаймні, «поки що так кажуть».

Схожа ситуація у супермаркеті по вул. Мечникова в Ірпені. Конкретної інформації працівникам не надали, проте й 100%-во звільнення не обіцяли.

Як раніше повідомляв «Погляд», за пів року Укравтодор працевлаштував 21,5 тисячі працівників у рамках проєкту Дороги та робота».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Фото: Billa