#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Києво-Святошинський район

Нові тарифи на тепло у Києво-Святошинському районі та Переяслав-Хмельницькому відтермінують: КОДА

02.10.2019 Катерина Бенке 0

Фото: novosti.kr.ua

Для підприємств "Києво-Святошинські тепломережі" та "Переяслав-Хмельницьктепломережа" проведуть перевірку прорахунків та оцінку нових тарифів.

Про це повідомив керівник Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Київоблради, де депутати прийняли рішення відтермінувати підвищення тарифів на теплову енергію Комунальному підприємству «Києво-Святошинська тепломережа» та «Переяслав-Хмельницьктепломережа» до моменту закінчення перевірки відповідних прорахунків", - пояснив Бно-Айріян.

Керівник КОДА зазначив, що скликати сесію було його ініціативою, адже минулого тижня очільник отримав велику кількість скарг від жителів Києво-Святошинського району та міста Переяслав-Хмельницький щодо підвищення тарифів.

Бно-Айріян підтвердив, що рішення по підвищенню тарифів прийняли в КОДА, однак все таки запропонував відтермінувати їх дію, щоб провести альтернативний розрахунок ціни на тепло у Держспоживслужбі.