Новини
Всесвіт

Нова приголомшлива теорія вчених: чорні діри – ключ до подорожей у часі і портал у майбутнє


Чорні діри можуть виступати в якості порталів в майбутнє, дослідники припускають, що матерія, яка потрапляє туди, може бути вивергнута у віддаленому майбутньому.

Проте наразі єдина, що вчені знають про чорні діри напевно це те, що вони є точкою в просторі, де гравітація настільки інтенсивна, що ніщо, навіть світло, не може вирватися з її величезного тяжіння. Експерти вважають, що інформація, що знаходиться всередині чорної діри, втрачається назавжди. Однак згідно новій теорії, все, що поглинає чорна діра, може бути «викинутим» в майбутньому.

Абхай Аштекар і Хав'єр Олмедо з Університету штату Пенсільванія і Парампреет Сінгх з Університету штату Луїзіана, опублікували теорію, яка описує матерію поглинену чорною дірою, яка в майбутньому може бути вивергнута білою дірою.

Фізики стверджують, що чорні діри можуть еволюціонувати в білі діри, які по суті протилежні одна одній, причому останні вивергають всі речовини, які колись було поглинуто першими.

«Майбутнє всіх чорних дір може полягати в перетворенні в білу діру, з якої матерія, яка впала всередину, може відскочити. Це переконлива картина, тому що вона усуває сингулярність в центрі чорної діри і пояснює парадокс очевидного зникнення енергії та інформації в чорній дірі. А отже чорні діри також можуть бути своєрідними порталами в майбутнє і навіть ключем для подорожі у часі». – зауважили вчені.

Нагадаємо, на початку вересня стало відомом, що вчені відкрили чорну діру, існування якої вважали фізично неможливим. Варто зазначити, що 10 квітня – став днем, коли світ зміг побачити справжнє фото чорної діри.