#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

Ніж для вбивства взяв із собою заздалегідь

02.08.2019 Косянчук Інна 0

Прокуратура Київщини кваліфікувала дії злочинця, який хотів зарізати 20-річного хлопця у Вишгородському районі

Обтяжуючою обставиною цього злочину було те, що чоловік його вчинив, як кажуть психологи, «у стані зміненої свідомості». під дією наркотиків. Сталось це у квітні в селі  Козаровичах Вишгородського району. Чоловік вжив наркотики прийшов  до садиби, де був 20-річний хлопець, з яким у нього виник. конфлікт Зловмисник витяг ножа та наніс два удари в шию та грудну клітку. А потім, вважаючи, що вбив хлопця, залишив місце злочину. Правоохоронці назвали цей злочин умисним, адже знаряддя замаху на вбивство чоловік  заздалегідь приніс із собою.

Хлопцю вчасно надали медичну допомогу і він залишився живим.

А ось зловмисника було затримано. Нині його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, а саме в закінченому замаху на вбивство, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів