#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Німеччина проти нових поставок озброєння до України

31.12.2021
У Німеччини та союзників є "довгий список варіантів дій" у разі вторгнення Росії до України.

Німеччина проти нових поставок озброєння до України - зображення

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не підтримує ідею постачання зброї Україні.

"І країни G7, і Європейський союз дуже чітко дали зрозуміти, що подальша військова ескалація на українському кордоні і, перш за все, порушення міжнародного права та порушення суверенітету України матиме серйозні політичні та економічні наслідки для Росії", – повідомила вона.

За її словами, в пріоритеті зараз – запобігання подальшому загостренню.

"Проте зараз наш пріоритет – не допустити подальшої ескалації. Цього можна досягти лише дипломатією в нормандському форматі, а також через Раду НАТО-Росія та в рамках ОБСЄ", - заявила міністр.

На уточнююче запитання, чи відкидає німецький уряд ідею постачання будь-якого озброєння для України, Бербок наголосила, що "подальше військове загострення не принесе Україні більшої безпеки".

Раніше повідомлялося, що Берлін наклав вето на закупівлю збройних систем для протистояння російській агресії.

До слова, канцлер Німеччини повідомляв, що Росія матиме наслідки у разі вторгнення до України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.