Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

Німеччина пообіцяла Україна більше зброї та боєприпасів (ВІДЕО)

Українським військовим терміново потрібно більше зенітних систем, самохідних гаубиць, гепардів і боєприпасів.

Німеччина пообіцяла передати Україні більше зброї та боєприпасів. До того ж, країни ведуть перемовини щодо поставок сучасних танків.

Про це в інтерв’ю повідомив посол України Олексій Макеєв.

За його словами, під час прямих переговорів Німеччина запевнили, що буде більше зброї і більше боєприпасів. Макеєв зазначив, що не хоче чинити дипломатичний тиск на федеральний уряд - натомість хоче змусити Німеччину надати те, що вона має, швидше, оскільки Україна не має часу чекати на зброю.

Українським військовим терміново потрібно більше зенітних систем, самохідних гаубиць, гепардів і боєприпасів.

За словами посла, Україна очікує від німецького уряду більш оперативного реагування на конкретні пропозиції та запити. На щастя, щодо цього спостерігається позитивна динаміка.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що Британія вперше передала Україні гелікоптери Sea King. Також нещодавно повідомлялося, що Британія надає Україні високоточні ракети Brimstone 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.