Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

Британія надає Україні високоточні ракети Brimstone 2 (ВІДЕО)

Зазвичай такі ракети запускаються з повітря. Проте українські військові використовують вантажівки як мобільні пускові системи.

Великобританія поставляє Україні модернізовані ракети з лазерним наведенням Brimstone 2.

Про це повідомляє британське інформаційне агентство The Telegraph.

Зазвичай такі ракети запускаються з повітря. Проте українські військові використовують вантажівки як мобільні пускові системи.

Зазначимо, вперше ракети Brimstone Велика Британія передала Україні близько шести місяців тому. Однак нове покоління озброєння вдвічі перевищує дальність пуску раніше переданих Вrimstone першого покоління.

Дальність польоту ракети, запущеної з повітря, становить 60 км, при запуску з наземних установок – близько 12 км. Одна така ракета вартує близько 175 тисяч фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, нещодавно Велика Британія також надала Україні близько тисячі додаткових ракет класу "земля-повітря" для захисту української інфраструктури.

Нагадаємо, також в середині листопада Швеція оголосила про новий пакет допомоги Україні. А на початку місяця повідомлялося, що США нададуть Україні танки Т-72 та ППО Hawk. Також нещодавно стало відомо, що Іспанія передає Україні батарею ЗРК та чотири системи ППО Hawk.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.