Нічого святого: в Обухові вуличні крадії прихопили квіти з пам’ятної алеї
Кілька кущів хризантем з корінням вкрали з клумби, що знаходиться на Алеї Небесної сотні в Обухові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72808260_711901379301651_7762029815485431808_n.jpg)
Подібні явища і раніше траплялися в Обухові, однак ця місцевість для багатьох обухівчан є пам'ятною і присвячена загиблим воїнам Майдану та місцевим захисникам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72666545_379242302961303_1280582101741076480_n.jpg)
Тут відбуваються пам’ятні мітинги з нагоди патріотичних дат, на які сходяться чимало обухівчан для вшанування. Викрадення квітів з клумби саме в цьому місці, можна розцінювати не лише, як розкрадання міського майна, а ще як акт блюзнірства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72758597_2529540957166140_2518849541436866560_n.jpg)