Новини
Україна
Новини Київської області
Україна-суспільство

В українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності

В шести областях, включаючи Київщину, введено аварійні відключення світла.

В українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності - зображення

В українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Про це в вівторок, 17 січня, повідомили в Telegram-каналі Укренерго, зазначивши, що це є наслідками масованих ракетних та дронових атак по енергетичній інфраструктурі.

Також в енергетичній компанії проінформували, що до всіх операторів систем розподілу доведені ліміти споживання на всю добу. Наразі ж через їх перевищення вже застосовані аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Кіровоградській областях України.

Крім того через рвучкий вітер та обледеніння проводів у центральних регіонах є локальні відключення.

Також енергетики нагадують, що після подачі напруги треба почекати 15-20 хвилин та не вмикати одночасно енергоємні прилади: бойлери, праски, чайники тощо. Через надмірне навантаження обладнання виходить з ладу, тому світла може не бути набагато довше.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що дефіцит в енергосистемі суттєво зріс, через що в багатьох регіонах застосовуються екстрені відключення. Така ситуація може тривати найближчі дні, як зазначає Міненерго та НЕК Укренерго.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.