Нещерів - мальовниче село Обухівщини зі своєю історією
Село на річці Стугні, існує принаймні з початку XVII століття #історіяКиївщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72527135_2516795085264430_6291727278724349952_n.jpg)
До 1748 року село «закордоне» (польське), належить Антіну Танському - полковнику білоцерківському (зять Семена Палія). У XVIII столітті, за борги, село було віддане у власність сотнику київського полку Павлові Гудимі. Ця родина будує тут свою резиденцію і кам’яну церкву (у 1797 році). До неї, на цьому місці, стояло принаймні дві дерев’яних попередниці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74536404_2516795145264424_1322746250952441856_n.jpg)
Місце розташування церкви надзвичайно вигідне, що дозволяє віднести її до «оборонної».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73523452_2516795178597754_174121882600079360_n.jpg)
В селі на середину XVIII столітті налічувалося 38 дворів посполитих, двір сотницький та двір попівський. Ремісників в селі 8 (2 ткачі, 2 гончарі, коваль, бондар, чоботар, кравець). Сьогодні історична частина села і оборона церква належить монастирю УПЦ МП.