Новини
За кордоном
Політика

Назарбаєв виступив зі зверненням до народу (ВІДЕО)

Експрезидент прокоментував ситуацію щодо мітингів у Казахстані.

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вперше з початку протестів у країні виступив зі зверненням до народу.

"Відповідаючи на численні звернення на мою адресу, і в зв'язку з публікаціями у засобах масової інформації, повідомляю, що я у 2019 році передав повноваження президента Касим-Жомарту Токаєву і з того часу є пенсіонером, і зараз перебуваю на заслуженому відпочинку у столиці Казахстану і нікуди не виїжджав", – сказав Нурсултан Назарбаєв.

За його словами, метою протестів у Казахстані було руйнування цілісності країни та підвалин держави. Наразі ведеться слідство, щоб з'ясувати, хто організував всі ці погроми та вбивства.

Крім того, він висловив співчуття рідним і близьким загиблих під час протестів у країні.

Також Нурсултан Назарбаєв назвав "безпідставними" чутки про конфлікт між ним і президентом Казахстану Токаєвим.

Нагадаємо, 2 січня в Казахстані розпочалися акції протесту, мешканці виступили проти високих цін на паливо. Вранці 5 січня президент країни Касим-Жомарт Токаєв відправив уряд у відставку.

Зокрема, Нурсултана Назарбаєва усунули з посади голови Ради безпеки Казахстану. Наразі повідомляється, що під час "антитерористичної операції" в Алмати загинули десятки громадян.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.