Назад у минуле: вхід до метро понад 80 років тому
Історичні фоторафії - це не просто екскурс в минуле, вони дають змогу поглянути на старі речі по-новому, спонукають замислитися та просто порівняти "до" і "після".
До вашої уваги світлини 30-х років XX століття. На них зобрежений вхід до Ботанічного саду ім. академіка О. В. Фоміна. Нині на його місці наземний вестибюль станції метро “Університет”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/kyyiv-stare-foto.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/kyyiv-stare-foto1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/kyyiv-stare-foto3.jpg)
Фото: Київ міжвоєнний