Новини
Біла Церква

Найвищу в Україні дерев'яну гойдалку встановили у Білій Церкві на Київщині

За висотою вона перевершила усі попередні рекорди, які реєструвалися в Україні.

Найвищу в Україні дерев'яну гойдалку встановили у Білій Церкві на Київщині - зображення
Фото: Фейсбук / Вєтрова Лана

19 листопада до Національного реєстру рекордів України внесуть найвищу в Україні дерев'яну гойдалку, яку звели у місті Біла Церква Київської області.

Про це повідомила представниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Як повідомляють, гойдалка заввишки 12 метрів. За висотою вона перевершила усі попередні рекорди, які реєструвалися в Україні.

Гойдалка споруджена на суцільних дерев'яних колодах, укріплена потужним котлованом для безпеки глибиною 3,5 метри.

Над її спорудженням працювали двадцять людей — трактористи, кранівники, лісники, водій габаритної фури, електрики, бруківники, зварювальники.

"Велетенська гойдалка з вражаючою панорамою, де можна милуватися сходом сонця, уже зацікавила селфмейкерів, інстаграмників, блогерів та просто закохані пари.

На гойдалці можна одночасно розміститися двом, а то й трьом людям, таким чином розділивши свої емоції з коханими та друзями", -

наголосила у дописі Вєтрова.

Як додала представниця Національного реєстру рекордів України, гойдалка за висотою перевершила усі попередні:

  • у Буковелі (в екопарку Гуцул Ленд) 8 м 88 см,

  • у селі Вільшинки на Закарпатті (комплекс відпочинку Vdoma. Шале у Карпатах) 9 м 45 см.

Нагадаємо, 35-річний ректор університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур став наймолодшим керівником вишу в Україні. Цей рекорд був офіційно зафіксований Національним реєстром рекордів України. За попереднього рекордсмена Віталій Коцур молодший на три роки. За словами ректора, в нього було передчуття, що, ймовірно, він є наймолодшим очільником вишу в Україні, проте що це може стати рекордом – для нього стало справжньою несподіванкою.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.