Новини
Новини Київської області
Суспільство

Ректор з Переяслава став наймолодшим керівником вишу та потрапив до книги рекордів України

Він виявився молодшим за попереднього рекордсмена на три роки.

Ректор з Переяслава став наймолодшим керівником вишу та потрапив до книги рекордів України - зображення

35-річний ректор університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур став наймолодшим керівником вишу в Україні. Цей рекорд 29 грудня був офіційно зафіксований Національним реєстром рекордів України. Про це повідомила пресслужба Київоблради.

За попереднього рекордсмена Віталій Коцур молодший на три роки. За словами ректора, в нього було передчуття, що, ймовірно, він є наймолодшим очільником вишу в Україні, проте що це може стати рекордом – для нього стало справжньою несподіванкою.

Віталій Коцур народився 4 жовтня 1986 р. у місті Ромни Сумської області. У 2003 році із золотою медаллю закінчив середню школу №1 Переяслав-Хмельницького, після чого вступив на історичний факультет ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», який екстерном, з відзнакою закінчив у 2006 році, здобувши спеціальність викладача історії та правознавства. Також протягом 2003–2007 рр. навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "міжнародна інформація". А в 2006 році проходив стажування в м. Бремен в Deutsche Angestellten-Akademie, а також в CASA Internationale Sprachschule Bremen.

Викладачем в університеті Григорія Сковороди в Переяславі почав працювати з 2011 року. Згодом там же обіймав посади старшого викладача, доцента, професора кафедри політології та декана факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій.

Нагадаємо, відсьогодні студентські е-квитки в "Дії" прирівняли до паперових.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.