Навколо Українки скандинавською ходьбою
Першого жовтня в Українці відбудеться майстер-клас по скандинавський ходьбі. З Києва в Українку прийде сертифікований тренер. Вона не тільки розповість про те, як правильно ходити з палицями, а й покаже, як це вірно робити.
Скандинавська ходьба - вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. В медицині цю техніку почали використовувати як лікувальну фізкультуру з минулого століття. Дехто пов'язує походження скандинавської ходьби з історією фінських лижників, які хотіли постійно проводити тренування, навіть не у сезон, тому вони просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями. Згодом біг і ходьбу з палицями почали використовувати не тільки професійні лижники, а й просто любителі активного відпочинку та здорового способу життя. Тепер скандинавська ходьба набирає популярність в США, Австралії, Новій Зеландії, Японії та нашій країні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/C8B74991-51AD-4D18-BE01-985A2EB5898E.jpeg)
Для студентів Інстітуту третього віку це новий факультет у цьому році. Бажаючих виявилося понад 50 осіб. Відтепер кожного ранку по місту можна буде побачити «срібних» спортсменів з палицями.
Для занять закуплено 12 пар палиць. З ними можно буде провести тренування і зрозуміти чи підходить і подобається такий вид спорту чи ні та в майбутньому при бажанні придбати собі свою улюблену пару палиць.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/3E67E60D-CF33-481F-9329-E71DFA622B58-1591x2000.jpeg)
Отже перше заняття 1 жовтня о 13.00 на міському стадіоні біля трибун.