Новини
Війна з Росією

Навесні ЗСУ зайдуть до Донецька, Луганська та Севастополя, – Данілов

Секретар РНБО дав прогноз щодо найближчого розвитку подій на фронті.

Навесні ЗСУ зайдуть до Донецька, Луганська та Севастополя, – Данілов - зображення

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що ця зима стане ключовим етапом "Великої війни за Незалежність", порівнявши її із зимою 1919 року, коли розпочався Зимовий похід армії УНР. Про це він написав у Twitter.

"6 грудня 1919 року розпочався Зимовий похід армії УНР. 6 грудня 2022 року він продовжився і закінчиться Українською весною у звільненому Севастополі, Донецьку і Луганську. Українська зима – ключовий етап Великої війни за Незалежність", –

секретар РНБО Олексій Данілов

Навесні ЗСУ зайдуть до Донецька, Луганська та Севастополя, – Данілов - зображення

До слова, також на початку грудня секретар РНБО говорив, що переконаний у незворотності розпаду росії. За його словами, російський диктатор розвалює рф власними діями і зрештою його країна "понесе відповідальність і врешті-решт опиниться на своєму сакральному місці – болотах". Також Данілов додав, що "в України зростає кількість країн-партнерів, і росіяни навіть не уявляють, що їх чекає після нашої перемоги завдяки міжнародній допомозі".

Нагадаємо, також у листопаді секретар РНБО назвав головну умову переговорів із рф.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.