Новини
За кордоном
Політика

НАТО не дійшло консенсусу щодо переговорів з Росією (ВІДЕО)

Тиск та напруга навколо України посилюються.

У НАТО не дійшли консенсусу щодо переговорів з Росією. Йдеться про питання гарантій безпеки. Однак країни-члени НАТО погодилися за необхідністю вести переговори з Росією.

Про це повідомляє Financial Times.

Загалом в Альянсі зазначили, що відмова від дипломатичної пропозиції Москви може погіршити ситуацію. Вони вважають, що ці пропозиції – «шанс для діалогу поряд з погрозами санкцій, якщо Москва зробить кроки, щоб поставити під загрозу Україну».

Основна мета НАТО — переконати Росію відмовитися від нарощування військової потужності на кордоні з Україною.

«Представники західних оборонних відомств хочуть уникнути прямої відмови від пропозицій Кремля, прагнучи знайти галузі для взаємної згоди і заспокоїти ситуацію, при якій понад 100 тис. російських військовослужбовців зібралися на кордонах», — пише видання.

Наразі немає єдиної думки щодо того, як будуть проходити переговори або хто буде в них брати участь.

Нагадаємо, Росія повідомила про свої вимоги до НАТО та США. Зокрема, відмовити Україні в членстві та брати у Москви згоду на розміщення військ у колишніх комуністичних країнах Європи, уникати розгортання військових сил в країнах, що межують з РФ.

Раніше повідомлялося, що генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йєнс Столтенберг виступив проти проведення конференції для обговорення з Росією розподілу зон впливу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.