#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Наталя Ємченко: Відчай кремлівської пропаганди для України

24.06.2022
З самого початку війни одним з улюблених наративів росіян і людей, яких покусала кремлівська пропаганда. Але із кожним днем російській імперії все складніше продукувати відчай для України - нема з чого.

Наталя Ємченко: Відчай кремлівської пропаганди для України - зображення

З самого початку війни одним з улюблених наративів росіян і людей, яких покусала кремлівська пропаганда, було таке:

- ви самі, ви нікому не потрібні, вас всі кинули, вам ніхто не допоможе, вами великі хлопчики (США, ЄС) просто граються у свої дорослі ігри, вас використовують, «сопротивление бесполезно».

Цей наратив був на початку таким міцним, час від часу підтвердженим нерішучістю наших західних партнерів, що мог призводити час від часу до нашого відчаю.

А це саме те, чого від нас очікує Росія - відчаю здачі в полон. Тому що з’їсти нас тоді було б значно простіше і дешевше.

Якщо б сьогодні Європа не сказала нам «так», це було б трагедією саме з точки зору віри (в перемогу, і партнерів, в те, що ми із злом не сам на сам)І Росією була б розгорнута гігантська машина по виробництву українського відчаю.

Але Європа сказала нам так. Європа прийняла історичне рішення і для України, і для себе. Що ми - частина європейської родини, невід’ємна і дуже цінна.

І тепер буде інший вий з болот російської імперії:

- по перше, обезцінювання європейських лідерів і взагалі Європи: мовляв, європейські лідери - політичні карлики і їх «так» це взагалі щось мізерне та незначуще, нема взагалі про що казати.

- по друге, обезцінювання кандидатства як формату (типу, обещать не значит жениться и вон Турция уже пару десятков лет как кандидат)

Але із кожним днем російській імперії все складніше продукувати відчай для України - нема з чого. Ба більше: Тут його вже майже не купують, ринку немає.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.