Блоги

Наталія Ворожбит: Як в Україні зустріли перший Оскар

Позавчора написала, що жодного разу ще не було так, щоб я когось не зустріла на карколомному маршруті Київ-Варшава і назад. Ось і позавчора їхали з чудовою режисеркою-документалісткою (і не тільки режисеркою) Yelizaveta Smith і її командою.

Наталія Ворожбит: Як в Україні зустріли перший Оскар - зображення

А зранку виходжу на київський перон, мене звісно зустрічають з квітами, але це ще не все – бачу багато знайомих обличь, камери, всі махають руками, посміхаються. Нічого собі, думаю, оце так зустріч. Та не треба було, друзі. Але приємно. Шкода, що так погано виглядаю, бо як можна виглядати після доби в дорозі… Наступного разу попереджайте. Ну, нічого, таке зіркове життя, зітхаю я, невимушено посміхаюся, роблю крок назустріч делегації, а вона, як в кіно, пропливає повз мене, я нічого не розумію, ось же я, чи вам повилазило, а вони до сусіднього вагону, а звідти виходить чоловік в чорному пальто весь як на червону доріжку і в руках в нього щось блищить. Приглядаюся, а то Оскар!

Далі все як в тумані, кажуть, вирвала я в нього той Оскар і побігла по путям і вагонам, шукали мене три дні і знайшли в товарняку на ДВРЗ, я спала, обіймаючи щось блискуче і посміхалася.

Зараз я вже добре почуваюся, виспалась, дуже вибачаюся, була в стані втоми і ефекту. Так і запишіть).

Mstyslav Chernov привіз в Україну перший Оскар!! Вдячність і повага йому І Evgeniy Maloletka і всій неймовірній команді!

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Наталія Ворожбит

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.