#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт
За кордоном

NASA вперше відправить екіпаж МКС на багаторазових кораблі та ракеті

16.04.2021 Бобрик Юлія 0

Наступного тижня NASA вперше використає для пілотованого запуску на Міжнародну космічну станцію (МКС) багаторазовий корабель і багаторазовий перший ступінь ракети-носія одночасно.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила на пресконференції NASA керівник програми пілотованих польотів Кеті Людерс.

22 квітня корабель Crew Dragon стартує до МКС на ракеті-носії Falcon 9. На його борту на орбіту відправляться двоє астронавтів NASA, а також астронавти з Японії та Франції.

«Вперше ми будемо використовувати і багаторазову капсулу, і багаторазову першу сходинку», –

Кеті Людерс

Також керівник програми пілотованих польотів повідомила, що підготовка до запуску Crew Dragon йде за планом. Під час фінального аналізу була виявлена лише одна проблема, яку до польоту фахівці сподіваються владнати.

Як повідомляв «Погляд», один із американських зондів на Марсі занурять в екстрену зимову сплячку.

Нагадаємо також, що цього тижня вдруге космічне агентство NASA перенесло запуск марсіанського вертольота Ingenuity. Планувалося, що історичний запуск відбудеться 14 квітня.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.