Нардеп поскаржився на бездіяльність членів виборчої комісії ОВК №94
Правоохоронці Київщини продовжують фіксувати порушення виборчого законодавства у регіоні. Одне з них відбулось на 94-му виборчому окрузі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/5fc6553-police2-115.jpg)
До Обухівської поліції надійшло звернення діючого депутата Верховної ради про те, що на його думку, працівники виборчої комісії не виконують свої повноваження. А саме, особам, які не відвідують місце роботи, нараховується заробітна платня. Також на дільничних виборчих дільницях відсутні кабіни для таємного голосування, на які виділені державні кошти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/162964.jpg)
За цим фактом відкрито ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження працівники поліції проводять досудове розслідування.