Над стелою на в'їзді до Прип'яті познущалися вандали
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71148476_2430192267094238_1361662296786468864_n.jpg)
Вандали познущалися зі стели на в’їзді до міста Прип’ять у Чорнобильській зоні відчуження.
Невідомі проникли до зони та спаплюжили стелу з назвою міста Прип’ять. Фото своєї "творчості" вони виклали у соціальних мережах. Працівники ДП "ЦОТІЗ" оперативно провели відновлювальні роботи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71397074_2430192333760898_5343418698998743040_n.jpg)
"Така неповага до місця, де відбулася трагедія – вирок тим, хто не вміє поважати минуле та будувати майбутнє. Намалювати непристойні речі та у такий спосіб виразити себе – єдине на що здатні ці люди", - коментує помічник директора ДП "ЦОТІЗ" Кирило Гарник.