#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Кримінальні новини

На Вишгородщині затримано заробітчанина-грабіжника

07.11.2019 Косянчук Інна 0

Працівник пилорами побив і обікрав жителя Нижчої Дубечні

Трудова міграція у межах України нині стала звичним явищем. От тільки одні їдуть щоб заробити чесною працею, а інші використовують кримінальні засоби для збагачення. Так, 39-річний уродженець Хмельниччини, який тимчасово проживав і працював на пилорамі в селі Нижча Дубечня Вишгородського району, пограбував місцевого жителя.

Це сталося опівночі. Заробітчанин прийшов жителя Нижчої Дубечні. У того, вочевидь, нічого не викликао підозри, навіть пізній час візиту, бо чоловік впустив до будинку непроханого гостя. Гість же накинувся на нього з кулаками, і бив щосили, доки чоловік не впав.

«Скориставшись тим, що господар не чинить опору, викрав у нього мобільний телефон, бензопилу і втік. Працівники Вишгородського відділу поліції затримали грабіжника у вагончику, де він мешкав. Там працівники поліції вилучили як речові докази викрадене майно. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. чоловікові оголошено про підозру у скоєнні пограбування і йому загрожує ув’язнення до шести років», повідомив відділ комунікації поліції в Київській області.