На Вишгородщині судитимуть жінку, яка вбила свого чоловіка
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1115_polits1.jpg)
Трагедія сталася у селі Жукин під час «п’яного» конфлікту
Завершилося розслідування трагічного випадку, який стався у липні в селі Жукин Вишгородського району, і причиною якого став алкоголь. Тоді під час спільної пиятики між дружиною та чоловіком виник конфлікт.
«48 річна жінка схопилася за ніж, та завдала удар у груди чоловікові. Травми виявилися не сумісні з життям. Поліція затримала нападницю в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України, а саме в умисному вбивстві», повідомив Вишгородський відділ поліції. Закривавлений ніж також став одним з речових доказів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/111_polits2.jpg)
Нині ж, зауважують поліцейські, обвинувальний акт щодо жінки, яка вбила свого чоловіка, вже скеровано до суду.