На Вишгородщині школи отримали подарунки
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_suzirya.jpg)
У перший день навчального року керівники району представляли школільним колективам нових директорів і вручали навчальним закладам сертифікати
Ось і пролунали перші дзвінки, що дали офіційний старт новому навчальному рокові. На Вишгородщині за парти сіли діти у 28 навчальних закладах району. З них 1158 – першокласники. Вочевидь, найбільше їх – 566 – у державних школах районного центру. Це зрозуміло – місто росте розвивається, то ж кількість школярів зростає.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_prapor.jpg)
Щоправда, школи у Вишгороді вже трохи нагадують «рукавички», у деяких із них діти вчаться у дві зміни. То ж і педагоги, й батьки, і самі школярі мріють про спорудження нових навчальних закладів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_Voropayiv.jpg)
А ось у школі села Воропаєва сьогодні не лише початок нового навчального року, новосілля. Як зазначає «Воропаев - село и люди», нова школа з усіма зручностями з'явилася завдяки особистій ініціативі депутата Рамаза Манії та депутатам Вишгородської районної ради, які підтримали рішення про нову школу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_danchyn2.jpg)
Також у низці навчальних закладів – нові директори, які пройшли конкурсний відбір на ці посади. Виконуючий обов’язки голови Вишгородської райдержадміністрації Олексій Данчин представив у Глібівській та Ровівській школах, новопризначених директорів Лідію Ріпик та Башлик Яну і вручив сертифікати від районної ради та адміністрації на придбання оргтехніки для шкіл.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_shkola_gorgota_kyr.jpg)
Заступник голови адміністрації Юрій Деркач та голова районної ради Ростислав Кириченко привітали з початком навчального року учнів Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», та Олесю Горготу з призначенням на посаду директора і вручили подарункові сертифікати для школи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_shkola.jpg)
Сертифікати на придбання обладнання для кабінету хімії, синтезатори, ноутбуки, ламінатори, багатофункціональні пристрої Ростислав Кириченко вручив і Навчально-виховному комплексу «Синяківський хіміко-технологічний ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Вишгородської районної ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_volot_sertyf.jpg)
Також сертифікати на придбання техніки отримали філія ОЗНЗ Жукинської ЗОШ у селі Воропаїв та Новосілківська школа, де заступник голови РДА Тетяна Волотовська, окрім вручення подарунків, представила новопризначених завідувача філії Єрмак Ірину, директора школи Ірину Сагайду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_shkola_dity.jpg)
Як повідомила Вишгородська райдержадміністрація, загалом всі школи району до навчально-виховного процесу готові. «Проведені поточні та капітальні ремонти, розроблено та затверджено маршрути підвозу дітей до закладів освіти, учні забезпечені дидактичними матеріалами, новими меблями, мульти- та оргтехнікою, поставки якої ще будуть здійснюватися протягом першого місяця осені. Учителі протягом літнього періоду проходили навчання щодо впровадження концепції НУШ, відвідували тренінги та семінари з метою підвищення кваліфікації».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_Volotovska.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_shkola_osn.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_shkola_foroshha.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_SHkola_gimn.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0902_shkola_vyshyv.jpg)