#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Здоров'я
Київщина-суспільство

На Вишгородщині реконструюють лікарню

24.09.2019 Косянчук Інна 0

З Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету в повному обсязі виділено кошти, необхідні для завершення ремонтних робіт  у Димерській районній лікарні

Перед будівельниками поставлене завдання – завершити реконструкцію головного корпусу Димерської районної лікарні в максимально стислі терміни  до кінця цього року. Кошти для цього виділені у повному обсязі з  Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету. То ж від будівельників очікують не просто завершення робіт за три місяці, а й високої  якіосі робіт.

«У зв’язку з цим, з метою дотримання техніки безпеки та санітарних норм на час проведення інтенсивних ремонтних робіт формат роботи лікарні буде тимчасово змінено - до кінця грудня 2019 року. Пацієнти, що перебувають на стаціонарному лікуванні, будуть переведені до Вишгородської центральної районної лікарні. На території селища сімейними лікарями буде організовано амбулаторний прийом хворих (інформація щодо місця та часу прийому лікарів буде оприлюднена додатково). На час ремонту всі працівники медичної установи залишатимуться працевлаштованими, скорочення штату не відбуватиметься», повідомляє Димерська громада.

Також у повідомленні йдеться про те, що після завершення будівельних робіт лікарня в Димері з січня 2020 року працюватиме у звичному режимі.

Фото з Фейсбук-сторінки Димерська громада