На Вишгородщині горів садовий будинок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/dacha1.jpg)
Сьогодні, 14 травня, пожежно-рятувальна служба гасила пожежу в дачному кооперативі «Енергетик»
Власне, рятувальники впоралися швидко. Отримавши повідомлення про те, що дачному кооперативі «Енергетик», який розташований у Вишгороді, загорівся дачний будинок, на місце пожежі відразу виїхали 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки з 11 чоловіками особового складу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/dacha2.jpg)
Встановивши площу будинку, що загорівся – 64 квадратні метри, рятувальники постарались якнайшвидше погасити пожежу.
Повністю будинок не згорів, але все ж пожежа завдала збитку господарям. «Внаслідок пожежі знищено перекриття та покрівлю на площі 30 м. кв., пошкоджено внутрішнє оздоблення стін та речі домашнього вжитку», повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області