На Вишгородщині чоловік набраконьєрив на 8 тисяч гривень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1113_Ryba1.jpg)
36-річний житель села Нові Петрівці незаконно ловив рибу сіткою
Спіймали браконьєра-рибалку і задокументували незаконний вилов риби працівники водної поліції Вишгородського відділу поліції спільно з працівниками рибоохоронного патруля.
«Так, 36-річний житель села Нові Петрівці на території Київського водосховища організував вилов риби за допомогою сітки. На місці події слідчо-оперативна група вилучила риболовецькі снасті та виловлену рибу. Своїми злочинними діями чоловік завдав державному рибному господарству збитків на суму понад 8 тисяч гривень», повідомляє Поліція Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1113_Ryba2.jpg)
Також зауважується, що за дцим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.