На вулицях Українки встановлюють урни для сортування сміття
В Міжнародний день захисту довкілля в Українці з’явилися вуличні смітники для відсортованого сміття. Відтепер по місту можна буде одразу викидати скло, пластик та папір в окремі урни. Для проби закуплено 10 спеціальних вуличних урн. Яскраві красиві металеві конструкції протягом декількох днів встановлять по місту.
Є наміри частину з них розмістити біля будівлі Укрпошти та в сквері біля «Рошенки». Іншу частину в районі набережної міста та стадіону.
Планується, що відповідні служби будуть збирати сміття з нових урн і складати його в найближчі контейнери «колокольчики». А вже з них зібране сміття машини вивозять не на сміттезвалище, а на переробку. Турбуватися про навколишнє середовище і робити реальні кроки до екологічного життя може кожен.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/43072D68-95A2-4942-ADCD-3194E2009B17-2000x1815.jpeg)