#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
Кримінальні новини
Земля

На Волині зрізали 300-річні дуби вартістю 220 тисяч гривень

22.11.2019 Бобрик Юлія 0

Активісти з Волині показали, як лісовники приховують справжні розміри зрубаних дерев, стверджуючи, що вони хворі.

Громадські активісти «Автоєвросила. Волинь» опублікували відео, на якому розповідають і показують як у ДП «Ківерцівське лісове господарство» незаконно вирубують 300-річні дуби., повідомляють у volyn24.

Учасники організації «Автоєвросила. Волинь» подали запит на сайт Державного агентства лісових ресурсів України, аби дізнатися, скільки дерев вирізали на вказаній ділянці. У відомстві їм відповіли, що, згідно з лісорубним квитком, передбачена вирубка 22 кубічних метрів на цьому кварталі. Усі вирубані дерева – хворі. Сума збитків, вказана на сайті, – 46 тисяч 452 гривні. Натомість, як стверджують, ця інформація не збіглася з підрахунками активістів. Учасники громадської організації наочно продемонстрували 19 свіжих пеньків зрізаних дерев, вартість яких щонайменше 220 тисяч гривень. До того на світлинах видно, що зрізані дуби абсолютно здорові, натомість дерева, які підлягали санітарній вирубці, досі стоять у лісі.

Більше того, за підрахунками активістів, вирубано не 22 куби, а 51,61 куба, відповідно 29,61 кубометра вирубано незаконно.

Виявлені факти незаконної вирубки на трьох ділянках із фото- і відеодоказами активістами були передані слідчим ГУНП у Волинській області. Також відповідні матеріали планують подати й у Львівське відділення Державного бюро розслідувань, яке поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську області.