На Вишгородщині в палаючому будинку загинула 7-річна дівчинка
![На Вишгородщині в палаючому будинку загинула 7-річна дівчинка На Вишгородщині в палаючому будинку загинула 7-річна дівчинка - зображення](/storage/resized/lg/news/991df7b4-83cb-49ec-abe5-235d3aac9a91/08_smert.jpg)
На Вишгородщині дівчинка загинула під час пожежі у власному будинку. Трагедія сталася в селі Мусійки Іванківської громади, повідомила пресслужба ДСНС України.
"Вранці 8 травня рятувальників повідомили про пожежу у житловому будинку в с. Мусійки. По прибуттю фахівці ДСНС встановили, що вогнем охоплений весь будинок. Пожежу оперативно ліквідували.
На жаль, загинула дівчинка 2015 року народження. ЇЇ виніс з будинку вітчим, який також постраждав, отримавши опіки", ‒
ДСНС України
На момент пожежі в будинку перебували батько та шестеро малолітніх дітей, додав очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.
"Внаслідок отруєння чадним газом загинула донька. Ймовірною причиною пожежі стала несправність електромережі", ‒
очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов
Нагадаємо, в січні в Бориспільському районі загорілася церква. А навесні минулоріч в церкві Гостомеля також сталася пожежа. Тоді ж повідомлялося, що храм міг зайнятися через проблеми з електропроводкою.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.