#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Пригоди

На Вишгородщині рибалок на крижині віднесло від берега

18.01.2022
Аби врятувати чоловіків, довелося викликати водолазно-рятувальну групу.

На Вишгородщині рибалок на крижині віднесло від берега - зображення

17 січня в акваторії Київського водосховища поблизу села Страхолісся, що на Вишгородщині, трьох рибалок на крижині відірвало від берега. Аби врятувати чоловіків, терміново викликали водолазно-рятувальну групу, повідомляють у ГУ ДСНС України у Київській області.

Коли рятувальники прибули на місце, крижину вже прибило до острова. Рибалок на човні доправили на берег та передали медикам.

До речі, в ДСНС зазначають, що подібні випадки не поодинокі.

"Незважаючи на те, що на водоймах області майже не залишилось стійкої криги, на номер 101 кожного дня надходить декілька повідомлень з проханням про допомогу. Але все це не зупиняє рибалок. І цінність декількох рибинок для таких людей переважає безпеку власного життя".

ГУ ДСНС України у Київській області

Нагадаємо, днями на Васильківщині з-під криги дістали тіло людини.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.