Новини
Київщина
Вишгород
Культура

На столітній ювілей до жительки Васильківщини завітав Міністр культури

14.06.2019 Косянчук Інна 0

Також Євген Нищук і керівництво управління культури, національностей та релігій КОДА поспілкувалися з працівниками профільних закладів Васильківщини

Олександра Іванівна Зверхівська, жителька села Мар'янівки Васильківського району свій столітній ювілей зустрічає зі справжнім багатством, якому можна тільки позаздрити: п’ятеро дітей виростила Олександра Іванівна, і зараз має 9 онуків, 13 правнуків і пра-правнука! Привітали жінку з ювілеєм і гості зі столиці – Міністр культури Євген Нищук, , а також начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Золотоверх та  заступник начальника управління - начальник відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини КОДА Віталій Томнюк, повідомляє сектор культури та туризму Васильківської райдержадміністрації.

Також гості – а вони у цей день завітали у Васильківський район з робочим візитом –  відвідали Іванковичівський будинок культури, у приміщенні якого знаходиться дитяча школа мистецтв та сільська бібліотека, і обговорили нагальні питання з працівниками культури Васильківщини та директорами і викладачами мистецьких шкіл Київської області та Васильківського району.

Також, за інформацією Міністерства культури, Євген Нищук ознайомився  зі станом музейних закладів області. Зокрема, відвідав Меморіальний музей-садибу Івана  Козловського, присвячений життю і творчості видатного українського співака. «Хочу вас запевнити, що питання мистецької освіти для Мінкультури є пріоритетним. За останні роки були здійсненні значні кроки, спрямовані на модернізацію освітнього процесу  митецьких закладів. Спрямовані значні кошти на капітальний ремонт, реконструкцію навчальних приміщень, придбання музичних інструментів, гончарного обладнання, та оновлення  матеріально-технічної бази. Ми чітко усвідомлюємо, що одним із основних завдань для нас, як Міністерства культури,  є розвиток та збереження мистецької освіти, створення умов для виховання та становлення талановитих юних митців  - майбутнього України», зауважив міністр.