Новини
Київщина

На підході – холодний атмосферний фронт: з вівторка на Київщині суттєво похолодає

30.03.2020 Бобрик Юлія 0

Останній день березня стане початком похолодання, яке принесе холодний атмосферний фронт.

Сьогодні на Заході України випав сніг, а у столицю нічний морозець прийде вже у вівторок. Майже весь тиждень протиримається холодна погода, і тільки з четверга почне потроху теплішати. Про це на своїй сторінці в соціальних мережах розповіла синоптик Наталка Діденко.

«На підході – холодний атмосферний фронт. Вже зараз можна роздивитися, що в Польщі йде сніг (рожевий колір), цей сніг чимчикує до нас. У понеділок  його можна очікувати в західних та місцями в північних областях України разом із, зрозуміло, похолоданням та поривчастим вітром. Південь та Схід ще потримаються за високі градуси», – пише синоптик.

«З понеділка прийде суттєве похолодання. Холод прийде із поривчастим північним та північно-східним вітром. У Києві понеділок очікується хмарним, вологим (може трохи навіть політати невеликий сніг) та холодним, максимальна температура повітря 30-го березня знизиться проти недільних цукерочок-градусів до +7+9. Вівторок у столиці вже дмухне нічним морозцем і денними кволими +2+4 градуси. Потепління відновиться з четверга», – зазначає Наталка Діденко.