#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Події
Політика

На одного з українських міністрів намагалися скоїти замах

18.11.2021 0

Жертвою кілера мав стати міністр аграрно політики та продовольства Роман Лещенко. Поліція змогла запобігти злочину.

Фото: Facebook

Як повідомив очільник МВС Денис Монастирський, замах на Лещенка замовив громадянин іноземної держави. Правоохоронці провели спецоперацію і вийшли на замовників вбивства міністра.

Зазначається, що громадянин США виступив замовником розправи над міністром. Напередодні він зустрічався з кілером і дав 20 000 доларів завдатку.

Міністр внутрішніх справ розповів, що до Департаменту стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що українка шукає кілера для вбивства на замовлення. Але під час оперативної комбінації поліції вдалося ввести підставного кілера.

Згодом з'ясувалося, що основним замовником цього вбивства був громадянин США. Об'єкт замаху - колишній колектор, який вибивав борги його бізнес-партнера, з яким американець працював у 2018 році.

«За вибивання боргів було взято 150 000 доларів, які він не повернув цьому громадянину США, внаслідок чого той замовив його вбивство. Відносно нього було імітовано викрадення, після чого його помістили до одного з будинків під Києвом»

Денис Монастирський

Він уточнив, що замовники туди приїхали, щоби переконатися, що замовлення виконане. А після того, як "було висловлено побажання" вбити жертву, поліція зімітувала його вбивство та надіслала замовникам фото "трупа", а також відео нібито похорону.

Повідомляється, що статті, за якими пізніше оголосять підозру замовникам - є особливо тяжкими, у зв'язку з чим їм загрожує довічне ув'язнення.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.