На Обухівщині злодії винесли значну суму грошей з оселі в Козині
8 листопада, близько 21-ї години, невідомі особи через вікно проникли до одного з будинків у селі Козин, що на Обухівщині. Не завдавши тілесних ушкоджень 68-річній жінці та її 12-річній онуці, які на той час знаходились у помешканні, нападники обшукали будинок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/9cb75ebf6b5a48618238299664fa4e86.jpg)
Зловмисники знайшли там гроші, близько 40 тисяч євро, золоті вироби і з викраденим зникли у невідомому напрямку. Крім грошей та прикрас з будинку нічого не пропало.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/detail_0150f9cd0bf1f282ea730956f4da09bb.jpg)
На місці події працювали слідчо-оперативна група Обухівського відділу поліції, кінологи, криміналістична лабораторія поліції Київщини. Під час огляду помешкання та прибудинкової території поліцейські вилучили ряд речових доказів, за якими призначена низка відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/795DA9E003074000.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі триває комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій щодо розкриття пограбування, встановлення і затримання зловмисників.
Також встановлено, що власник будинку, 41-річний адвокат, знаходиться за кордоном і тривалий час розшукується працівниками СБУ за державну зраду.