Новини
Обухів
Київщина-суспільство

На Обухівщині закликають вступати до лав резервістів

У громадах району проводять агітаційні кампанії.

На Обухівщині закликають вступати до лав резервістів - зображення
Фото: Обухівська РДА

На Обухівщині закликають вступати до лав резервістів. В Українській, Миронівській та Кагарлицькій громадах представники 135 батальйону тероборони провели зустрічі з тими, хто бажає вступити на службу в резерві. Про це повідомила пресслужба Обухівської РДА.

"На Обухівщині активно триває формування управління бригади територіальної оборони (ТрО) та батальйонів, тобто набір особового складу за контрактом, а також формування складу резервістів батальйонів – набір на службу в резерві".

Обухівська РДА

Зазначається, що записатися до бригади тероборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві. Контракт укладається строком від 3 років. Натомість службу у військовому резерві можуть проходити громадяни України, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до такої служби, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі.

Варто зазначити, що військовослужбовці та резервісти ТрО виконуватимуть завдання виключно у своєму краю, тобто поза районами ведення бойових дій.

Нагадаємо, броварський батальйон тероборони шукає меценатів, тому що хоча й державні кошти на потреби виділяються, але через велику кількість процедур вони надійдуть щонайменше через місяць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.