Бровари
Київщина-суспільство

Броварський батальйон тероборони шукає меценатів

Державні кошти на потреби виділяються, але через велику кількість процедур вони надійдуть щонайменше через місяць.

Броварський батальйон тероборони шукає меценатів - зображення
Фото: Facebook Mutylo Vadym

Батальйон територіальної оборони Броварського району шукає меценатів. Із відповідним зверненням до бізнесу на Броварщині на своїй Facebooк-сторінці звернувся старший лейтенат резерву, командир взводу 136 БТрО Вадим Мутило.

Варто зазначити, що на Броварщині в окремих громадах вже прийняли програми щодо сприяння розвитку сил ТрО Броварського району, проте, на жаль, на практиці процес бюджетних трансферів дуже тривалий.

"Тиждень тому Броварська рада ОТГ прийняла програму, згідно якої має виділити 157 тис. грн на певні першочергові заходи, наприклад, металеві двері для облаштування кімнати зберігання зброї, 5 принтерів, 5 ноутбуків. Але реально кошти по цій програмі надійдуть на рахунок в/ч в кращому разі за місяць. Потім будуть проводитися відповідні процедури щодо закупівлі, пройде час на постачання цього всього. Чи є у нас цей час?".

Старший лейтенат резерву, командир взводу 136 БТрО Вадим Мутило

Серед першочергових потреб броварського батальйону тероборони назвали: будівельні матеріали, системи відеонагляду, системи сигналізації для приведення приміщення до відповідних норм, інструменти, генератори, бензопили.

"Також є необхідність в забезпеченні спорядження бійців, що уклали контракт резервіста для півищення їхньої бойової здатності. Банально – нормальна тактична аптечка коштує 2600 грн. Далеко не всі резервісти можуть собі це дозволити. То ж долучайтесь!"

Старший лейтенат резерву, командир взводу 136 БТрО Вадим Мутило

Нагадаємо, днями в Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.