На Обухівщині невідомий намагався викрасти дитину
![На Обухівщині невідомий намагався викрасти дитину На Обухівщині невідомий намагався викрасти дитину - зображення](/storage/resized/lg/news/9512080e-5ba0-4426-bd6e-e3f65f8f1201/09_deti2.jpg)
Днями в селищі Козин, Обухівський район, біля школи намагалися викрасти дитину, повідомляє місцевий портал «Хроніки Обухова». Школяра після уроків невідомі йому особи заманювали в автівку.
«До уваги батьків!!! Вчора в Козині після уроків була спроба викрадення дитини. Чорний джип перекрив дорогу дитині і намагались забрати дитину в машину».
Хроніки Обухова
Також повідомляється, що дільничного про випадок вже повідомили, натомість батьків закликають провести бесіди зі своїми дітьми, аби вберегтися.
Нагадаємо, у Києві через зауваження чоловік влаштував у магазині стрілянину.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.