Новини
Біла Церква
Технології

На Київщині створять науковий парк Unit Agro

25.06.2020 Александр Чернышенко 0

На Київщині завершуються підготовчі роботи зі створення наукового парку «Unit Agro». З приводу цього відбулася робоча нарада голови Київської ОДА Василя Володіна із засновниками та учасниками парку.

Про це повідомляє КОДА.

«Вже на початку липня ми плануємо приступити до державної реєстрації Наукового парку «Unit Agro». На базі наукового парку вчені та бізнес матимуть змогу працювати. Київщина отримає сучасну платформу для розвитку агропромисловості, ведення освітньої та науково-технічної діяльності», – зазначив Василь Володін.

Парк «Unit Agro» дасть змогу вирощувати на території Київщини  конкурентоспроможну органічну продукцію, яка користуватиметься попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Важливим парк буде для діяльності науковців області: він стане матеріально-технічною базою для втілення у життя результатів їхніх наукових досліджень. Підтримуватиме парк також мале інноваційне підприємництво.

На нараді з приводу створення парку були присутні представники Білоцерківського індустріального парку, Міжнародного фонду сприяння інвестиціям, Білоцерківського національного аграрного університету, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та інші його майбутні учасники.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві створять перший в Україні еко-індустріальний парк.