#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина

На Київщині перевіряють COVID-сертифікати в транспорті: склали понад 200 протоколів

25.11.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Відповідальність за наявність необхідних документів в маршрутках та автобусах нестиме пасажир.

З 13 листопада на Київщині в громадський транспорт мали почати пускати лише вакцинованих або з тестом, проте враховуючи, що відповідальність несе сам пасажир, водії не завжди перевіряють документи. Тож у Київській області під час перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень правоохоронці склали 216 протоколів.

Посилені обмежувальні заходи в усіх видах громадського транспорту продовжують діяти, тому рейди проводитимуть і надалі, зазначають в КОДА. Натомість відповідальність за наявність необхідних документів на автобусних маршрутах несе пасажир, у залізничному та авіатранспорті – перевізник. За порушення правил карантину загрожує відповідальність у вигляді штрафу.

Нагадаємо, днями Кличко розповів, коли Київ вийде з «червоної» зони карантину.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.