Новини
Новини Київської області
Аварії та ДТП
Автоновини
Київ

На Київщині аварійність зросла на 45%


У січні 2021 року у Київській області сталось 1209 ДТП.

Фото: freepik.com

Раніше "Погляд" повідомляв, що у грудні показники порушень і ДТП у Києві та Київській області зменшилися завдяки камерам автофіксації.

"Показники порушень зменшилась у 5 разів, а кількість ДТП – у 3 рази в місцях, де були встановлені ці камери. У Києві та Київській області вже 45 камер автоматично фіксують правопорушення", -

Патрульна поліція

Однак покращення ситуації з дорожньо-транспортними пригодами у Києві та Київській області у січні не спостерігається. За статистичними даними Патрульної поліції, на Київщині аварійність зросла на 45%, а у Києві - 7,8%, хоча ДТП із загиблими та/або травмованими, навпаки, знизилась.

Фото: скрін статистики Патрульної поліції

За даними МВС, наразі у Києві працюють 20 камер автофіксації, ще 30 камер контролюють швидкість руху на дорогах державного значення Київської області. Відповідальність за порушення, зафіксовані камерами, несе не водій-порушник, а юридичний власник автомобіля, або директор компанії, на яку зареєстровано авто.

Нагадаємо, "Погляд" писав, що з 15 лютого камера автофіксації, що розташована на б-рі Дружби народів, 36, окрім фіксації порушень швидкості, почала фіксувати ще й порушення проїзду смугою громадського транспорту. Там за добу у Києві камера зафіксувала майже 400 порушень.

Також планується встановити 220 камер фотофіксації по Україні в 2021 році.

Для зручності й аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на телеграм-каналі «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.