#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

На Київщині зазнали руйнувань понад 25 700 будівель

25.05.2022
Зокрема, мова про навчальні заклади, дитячі садки, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури.

На Київщині зазнали руйнувань понад 25 700 будівель - зображення

На Київщині приступили до ремонтних робіт житлових будинків та соціальних об’єктів, що постраждали внаслідок бойових дій. Загалом руйнувань зазнали понад 25 700 будівель. Серед них – навчальні заклади, дитячі садки, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури, повідомляє КОДА.

"Крім будівель, значних руйнувань також зазнала й дорожньо-вулична мережа. У першу чергу, роботи з відновлення покриття вулиць та доріг проводяться в межах населених пунктів. Фахівці вже ліквідували вибоїни та пошкодження покриттів вулиць у місті Буча площею 706 м2, смт Гостомель – 559 м2, смт Бородянка – 2581 м2, с. Дмитрівка – 220 м2, смт Макарів – 270 м2", –

КОДА

Наразі в населених пунктах столичного регіону продовжують фіксувати наслідки військової агресії та знищення цивільної інфраструктури для подальшого її відновлення.

Нагадаємо, в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Там побудувати будинки планують буквально за місяць.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.